O FIRMIE

 

Pracownia Architektoniczna ATRIUM powstała w roku 1996 w Łodzi. Obecnie właścicielami spółki jest trzech architektów wspólników: Grzegorz Janiszewski, Piotr Adach i Maciej Kądzielewski.

Mamy precyzyjnie wyznaczony program współpracy, zarówno z inwestorem prywatnym, jak i firmami, zrealizowaliśmy wiele projektów w przetargach publicznych. Obecnie główną dziedziną projektową są projekty związane z medycyną i farmacją, laboratoriami i użytecznoscią publiczną, równocześnie realizujemy wiele projektów domów mieszkalnych i rezydencji. Celem pracowni jest jak najlepsza obsługa naszych klientów i tworzenie nowoczesnej niebanalnej architektury.

Dzięki współpracy z profesjonalistami w branżach: konstrukcjnej, instalacji sanitarnych, instalacji elektrycznych i niskoprądowych i drogowych oraz kosztorysantami jesteśmy w stanie zrealizować każde zlecenie projektowe.

Przeprowadzamy proces projektowy od uzyskania warunków zabudowy, poprzez sporządzenie wielobranżowej dokumentacji projektowej i uzyskanie pozwolenia na budowę po nadzory autorskie.

Zapraszamy do współpracy…